Mondelēz International

czsk cz

Naše značky

Naše značky

3Bit

3Bit

3Bit – sušenka, která je složena ze tří tak dobrých částí, že jí nelze odolat.

Brumík

Brumík

Medvídek Brumík přináší dětem lahodné měkké svačinky s náplní.

Bebe Dobré ráno

Bebe Dobré ráno

Cereální sušenky BeBe Dobré ráno jsou vhodnou součástí vyvážené a dobré snídaně. Mají nízký glykemický index a vysoký obsah pomalu stravitelných polysacharidů, jsou bohaté na cereálie, jsou zdrojem vlákniny a navíc jsou obohaceny o minerální látky a vitamíny.

Bebe rodinné

Bebe rodinné

BeBe Rodinné – tradiční sušenky, které jsou skvělé ke snídani i na pečení.

Čokopiškoty

Čokopiškoty

Lákavá kombinace měkkého piškotu a ovocného želé zahaleného v delikátní čokoládě Figaro je pochoutkou, která potěší nejenom milovníky Figaro čokolády.

Disko

Disko

Disko – sušenky, které nikdy nejíš sám.

Fidorka

Fidorka

Fidorka je vykutálená křupavá oplatka obalená v čokoládě. Díky svému kulatému tvaru a barevným aluminiovým obalům dokáže inspirovat k pěkně vykutáleným rošťárnám. 😉

Figaro

Figaro

Tradiční slovenská značka cukrovinek – čokoládových tabulek, pralinek a tyčinek. Figaro Vám přináší kombinaci kvalitní čokolády, dobré ceny a bohatého sortimentu výrobků – pro každého člena rodiny něco. Figaro totiž drží rodinu pohromadě!

Halls

Halls

Bonbóny Halls jsou na trhu již od roku 1893, kdy se začaly prodávat v Anglii. Z hluboka se nadechni a jdi do toho!

Horalky

Horalky

Horalky – tradiční křupavé oplatky s náplní a polomáčené hořkou polevou.

Kolonáda

Kolonáda

Křehké kulaté lázeňské oplatky či lázeňské oplatky ve tvaru trojhránků jsou oblíbeným dárkem z cest i pro obdarování návštěv. Vašim nejbližším udělají jistě radost!

Milka

Milka

Milka patří mezi značky, které se díky své oblíbenosti staly opravdovou ikonou. Už 111 let staví Milka na kvalitě, odbornosti a nadšení pro výrobu té nejjemnější a nejlahodnější čokolády na světě. Pod značkou Milka najdete nejen klasické tabulkové čokolády, ale i široký výběr pralinek, tyčinek a sušenek.

Miňonky

Miňonky

Miňonky, to je pět elegantních kousků křupavé oplatky obalených v pravé čokoládě. Můžete si je vychutnat sami nebo se o ně rozdělit… Miňonky – SVOBODA MLSÁNÍ!

Oreo

Oreo

Oreo – sušenky mlékem milované. Oreo – sušenky, které mají svůj vlastní rituál. Vyzkoušejte rituál Oreo sušenek a poznáte, proč je tak oblíbený po celém světě. Sušenku stačí jen OTOČIT, OLÍZNOUT a OMLÉKOVAT. Oreo – nejprodávanější sušenky na světě!

Piškoty

Piškoty

Tradiční piškoty, které jsou už od dětství s Vámi.

Siesta

Siesta

Siesta – vynikající křupavá oplatka, kterou si budete chtít opravdu vychutnat v klidu a pohodě.

Tatranky

Tatranky

Tatranky Opavia byly od počátku spojeny s energií, výlety do přírody a aktivním způsobem života. V roce 2005 oslavily krásných 60 let. Ať už si rodina vyrazí kamkoliv, s Tatrankami budou společné chvíle strávené na výletě ještě příjemnější.

Tuc

Tuc

Jídlo a nápoje, to je moje 🙂 A k nápojům všeho druhu jdou mi TUCky – slané krekry – vážně k duhu. Tak to je a tak to bude, chutnají skvěle vždy a všude.

Zlaté

Zlaté

Zlaté sušenky a oplatky vyrábíme podle oblíbených tradičních receptur tak, abyste si je kdykoliv mohli vychutnat s přáteli, rodinou, a nebo jen tak doma či na výletě. Jsou to kvalitní, poctivě vyrobené sušenky a oplatky, které máte po generace tak rádi.

xxx

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque nec dignissim velit, eget elementum felis. Vestibulum id lacus diam. Maecenas nec dui vest.