Mondelēz International

czsk cz

Kariéra v Mondelez CZ/SK

Pro nás v Mondelēz International jsou PRIORITOU lidé.

Jediný limit je ten, který si člověk sám určí. U nás v Mondelēz International si vážíme lidí, kteří vědí, jaké limity mají a nebojí se své vlastní limity překonávat a posouvat kupředu. Rychloobrátkový trh je náročný, akční a neúprosně rychlý. Aby si naše společnost udržela vůdčí postavení na trhu a určovala směr, považujeme za nanejvýš důležité, aby i lidé, kteří Mondelēz International tvoří, byli proaktivní, flexibilní a odvážní čelit dennodenně novým výzvám a změnám, které trh přináší.

Aby se to našim zaměstnancům povedlo, podporujeme je všestranným a na míru šitým osobním rozvojem, odměňujeme je nadstandardním finančním ohodnocením, kompenzujeme jim pracovní nasazení strávením chvil s jejich kolegy a přáteli prostřednictvím společných výletů a závodů, firemních večírků i dobrovolnických dnů. Věříme, že pro kvalitně odvedenou práci je třeba také nadstandardní vybavení, nejmodernější technologie a příjemné inspirativní prostředí. To vše v našich kancelářích naši zaměstnanci denně ověřují a využívají.

Uvědomujeme si, že naši lidé jsou osobnosti. Každý z nich je jedinečný a má své individuální potřeby a přání. I v těch se našim zaměstnancům snažíme vyjít vstříc pomocí pružných podmínek, rozmanité nabídky benefitů a široké škály pracovních příležitostí po celém světě.

Máme výborné produkty, inspirativní prostředí a správné lidi, a právě proto se u nás pracuje SKVĚLE.

Jsme rádi, že jste navštívili naše stránky – těšíme se, až se poznáme osobně.