Mondelēz International

czsk cz

Určitě znáte naše značky Milka, Oreo, Halls nebo Toblerone. Jsme předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček a bonbonů a zaměstnáváme 90 tisíc lidí po celém světě. BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Kolonáda, Miňonky či Zlaté, to jsou výrobky, které čeští a slovenští zákazníci znají již mnoho let. Přidejte se k nám, ať už v našich kancelářích nebo továrnách, a pojďme vytvářet lahodné okamžiky radosti společně!

Health, Safety & Environment Specialist

Popis pozice:

Chtěl(a) byste dále rozvíjet svou kariéru v oblasti zdraví a bezpečnosti? Možná Vás zaujme tato pozice!

Specialista v oblasti zdraví, bezpečnosti a životního prostředí (HSE)

Na této pozici budete pracovat v našem závodě v Lovosicích, kde vyrábíme sušenky. Budete odpovídat za program ochrany potravin proti kontaminaci (food defence), bezpečnostní opatření, zavádění standardů HSE do praxe a také budete působit jako inspektor bezpečnosti v závodě.

Hlavní povinnosti:

  • Řízení a aktualizace programu ochrany potravin v rámci celého výrobního závodu
  • Dohled nad externí bezpečnostní agenturou, správa dokumentace a norem týkajících se bezpečnosti v továrně a dohledu nad kamerovým systémem (CCTV)
  • Spolupráce při zavádění požadavků společnosti a požadavků vyplývajících z právních předpisů do praxe, a to především v souvislosti s bezpečností a ochranou
  • Shromažďování, analýza, reportování a sdílení dat vztahujících se k bezpečnosti
  • Vedení a účast na projektech týkajících se bezpečnosti, ochrany potravin a bezpečnosti potravin
  • Vykonávání funkce interního auditora pro integrovaný systém řízení
  • Provádění auditů ve výrobě v souvislosti s bezpečností práce, ekologií bezpečností práce a požární ochranou
  • Dohled nad záznamy v interním systému týkajícími se bezpečnosti
  • Týmová spolupráce na projektech a úkolech v souvislosti BOZP, PO a ekologií

Co od Vás očekáváme:

  • Nejlépe univerzitní vzdělání technického směru, maturita podmínkou
  • Práce s PC na pokročilé uživatelské úrovni (zejm. MS Windows + Office)
  • Znalost angličtiny (schopnost prezentovat svou práci, aktivní účast na telekonferencích)
  • Komunikační dovednosti na vysoké úrovni (písemná i ústní forma, český a anglický jazyk)
  • Schopnost samostatné a flexibilní práce, určování priorit
  • Analytické myšlení

Dále oceníme:

  • Pracovní zkušenosti technické směru, znalost problematiky BOZP a PO
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce
  • Zkušenosti se systémem SAP

Co nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní firmy, jedničky na trhu v kategorii „snacků“
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny placeného zdravotního volna (tzv. Sick days)
  • Firemní výrobky za zvýhodněné ceny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Výhodné životní pojištění
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování v závodní jídelně
  • Akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Bonusy ve formě poukázek

Pokud jste připraven(a) postoupit dopředu a podílet se na budoucnosti naší firmy, pro rozvoj Vaší skvělé kariéry stačí jedno malé kliknutí.

Kontakt

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Agnieszka Ostaszewska

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Mondelez Czech Republic s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Mondelez Czech Republic s.r.o., IČO: 47123915, Karolinská 661/4, Praha, Karlín, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.