Mondelēz International

czsk cz

Určitě znáte naše značky Milka, Oreo, Halls nebo Toblerone. Jsme předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček a bonbonů a zaměstnáváme 90 tisíc lidí po celém světě. BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Kolonáda, Miňonky či Zlaté, to jsou výrobky, které čeští a slovenští zákazníci znají již mnoho let. Přidejte se k nám, ať už v našich kancelářích nebo továrnách, a pojďme vytvářet lahodné okamžiky radosti společně!

Analytik prodeje / Sales Analyst

Náplň práce:

  • Podpora systému Jáchym, který používá náš obchodní tým – Key Account Manageři a obchodní zástupci
  • Instalace / údržba mobilních telefonů
  • Spolupráce na vývoji obchodního systému Jáchym (vývoj a testování nových funkcí)
  • Údržba databází
  • Vyhodnocování výkonnosti obchodního týmu
  • Reporting

Požadavky:

  • VŠ nebo SŠ s maturitou
  • Nadstandardní znalost práce s MS Excel
  • Výhodou je zkušenost s prací s databázemi (ideálně MS SQL)
  • Uživatelská znalost systému Android

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • Přístup k moderním technologiím
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Služební notebook a telefon
  • Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
  • Příspěvky na životní/penzijní pojištění
  • Školení a možnost kariérního růstu
  • Jistotu práce - jsme stabilní zaměstnavatel

Jsme hrdi na naše pracovní prostředí podporující vysoký výkon a spolupráci, ve kterém nabízíme podporu a rozvoj pro rozvoj vaší kariéry a vašich znalostí a dovedností. Na oplátku za vaši oddanost, motivaci a nadšení nabízíme špičkové atraktivní sociální výhody.

Let the joy begin!

Společnost Mondelēz International je zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti a všichni kvalifikovaní uchazeči budou posuzováni bez ohledu na rasu, barvu pleti, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci nebo preference, genderovou identitu, národnostní původ, stav postižení, chráněný statut veterána nebo jakoukoli jinou charakteristiku chráněnou zákonem.

Kontakt

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Michelle Rodding

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Mondelez Czech Republic s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Mondelez Czech Republic s.r.o., IČO: 47123915, Karolinská 661/4, Praha, Karlín, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.