Mondelēz International

czsk cz

Určitě znáte naše značky Milka, Oreo, Halls nebo Toblerone. Jsme předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček a bonbonů a zaměstnáváme 90 tisíc lidí po celém světě. BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Kolonáda, Miňonky či Zlaté, to jsou výrobky, které čeští a slovenští zákazníci znají již mnoho let. Přidejte se k nám, ať už v našich kancelářích nebo továrnách, a pojďme vytvářet lahodné okamžiky radosti společně!

Team Leader ve výrobě

Náplň práce:

  • realizovat plánovanou výrobu výrobních linek v požadované kvalitě a času
  • řídit pracovní činnosti operátorů na výrobní lince (organizuje,koordinuje a kontroluje pracovní činnosti všech zaměstnanců na lince)
  • organizuje výrobní tým
  • sleduje kvalitu a kvantitu odvedené práce včetně dodržování technologických postupů
  • sleduje bezpečnost potravin
  • školí operátory a zajišťuje jejich zapracování na lince (pracovní postupy,obsluha

strojního zařízení,systém autokontroly,systém kontroly jakosti,čistící režimy)

  • jedná se o 3-4 směnný provoz

Požadavky:

  • SŠ (s maturitou) - potravinářská technologie,strojírenství,mechanika(výhodou)
  • Předchozí zkušenosti v oblasti výroby a řízení lidí
  • Znalost práce na PC (WORD,Excel,PowerPoint)
  • Znalost konceptu IL6S

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
  • Stravování v místě práce za dotovanou cenu
  • Příspěvky na životní/penzijní pojištění
  • Zaměstnanecké slevy na naše dobroty
  • Moderní a čisté pracoviště
  • Přístup k technologickým vychytávkám
  • Školení a možnost kariérního růstu
  • Perspektivní a odpovědnou práci
  • Jistotu práce - jsme stabilní zaměstnavatel

Kontakt

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Alena Čechová