Mondelēz International

czsk cz

Vyrábíme nejznámější čokoládu na světě Milka, sušenky a oplatky Opavia, Kolonáda, BeBe Dobré ráno, Fidorky, Oreo a spoustu dalších cukrovinek. V Opavě máme nejmodernější továrnu na sušenky v Evropě. A nyní hledáme šikovné operátory výroby. Máte-li šikovného známého nebo kamarádku, přihlaste se spolu.

SKLADNÍK - řidič VZV - expedice, obalové materiály (OPAVA)

NÁPLŇ PRÁCE:

- obsluha VZV
- manipulační práce ve skladu
- práce na PC / evidence

NABÍZÍME:

- nástup IHNED
- práci pro výjimečného zaměstnavatele - stabilní zázemí
- pracovní smlouvu na HPP na dobu určitou, 1 rok, poté možnost prodloužení
- Atraktivní mzdové ohodnocení + bonus
- 3-směnný provoz (ranní, odpolední, noční)
- Balíček firemních benefitů a mnoho dalšího

POŽADUJEME:

- zkušenosti s VZV (podmínka)
- základy AJ (AJ výhodou)
- zkušenosti s prací ve skladu
- ochotu pracovat v 3-směnném provozu (ranní, odpolední, noční)
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- pečlivost, důslednost, samostatnost, iniciativní osobnost, týmovost, poctivost
- ochotu převzít odpovědnost

Nástup: DOHODOU / IHNED

Kontakt

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Alena Čechová