Mondelēz International

czsk cz

Vyrábíme nejznámější čokoládu na světě Milka, sušenky a oplatky Opavia, Kolonáda, BeBe Dobré ráno, Fidorky, Oreo a spoustu dalších cukrovinek. V Opavě máme nejmodernější továrnu na sušenky v Evropě. A nyní hledáme šikovné operátory výroby. Máte-li šikovného známého nebo kamarádku, přihlaste se spolu.

Operátor výroby (výroba sušenek/oplatek)

Obecné požadavky:

• SOU/SŠ, výhodou potravinářský směr
• Praxe ve výrobním závodě podmínkou
• Ochota pracovat ve směnném provozu
• Čistý trestní restřík, zdravotní způsobilost
• SPOLEHLIVOST, SAMOSTATNOST, ZODPOVĚDNOST A CHUŤ SE VZDĚLÁVAT
• MANUÁLNÍ ZRUČNOST, AKTIVNÍ PŘÍSTUP K PRÁCI, TÝMOVOST

Náplň práce:

• Plnění výrobního plánu - zodpovědnost za požadovanou kvalitu a výkon výroby na svém pracovišti
• Výrobní činnosti dle výrobních, technologických postupů
• Obsluha, kontrola a dohled nad správnou funkčností výrobních zařízení, dodržování pracovních postupů, standardů
• Identifikace poruch výrobních zařízení, péče o hygienu na pracovišti, návrhy na zlepšení
• Přebírání a předávání informací o výrobě, komunikace a spolupráce s kolegy

Nabízíme Vám:

• Zajímavé mzdové ohodnocení s bonusy
• Stabilní práci na hlavní pracovní poměr u výjimečného zaměstnavatele, špičku ve svém oboru
• Zázemí v moderním prostředí - nové technologie, čisté a příjemné pracovní prostředí
• Možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání, případně účasti na zajímavých projektech
• Práci ve směnném provozu
• Balíček firemních benefitů (týden dovolené navíc, zajištěné stravování za dotovanou cenu, příspěvky na živ./penz. pojištění , přidělované výrobky zaměstnavatele za zlomkovou cenu, zaměstnanecké akce a další)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: OPAVA - Vávrovice

NÁSTUP: ihned nebo dohodou

Kontakt

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Radka Morbitzer
Telefon: +420 731 493 015