Mondelēz International

czsk cz

Vyrábíme nejznámější čokoládu na světě Milka, sušenky Opavia, Kolonáda, Tatranky, Fidorky, ale také bonbóny Halls, žvýkačky a spoustu dalších cukrovinek po celém světě. Jsme součástí Mondelēz International. V Opavě máme nejmodernější továrnu na sušenky v Evropě. Hledáme šikovné údržbáře, kteří nám pomohou udržovat bezpečný provoz strojních zařízení, provádět revize a opravy. Máte-li šikovného parťáka, přihlaste se oba!

OPAVIA hledá ÚDRŽBÁŘE

Co budete dělat?

  • Plnění výrobního plánu - zodpovědnost za požadovanou kvalitu a výkon výroby na svém pracovišti
  • Údržba a správa výrobních zařízení dle výrobních pravidel (autokontroly, čištění, preventivní údržba...)
  • Obsluha, kontrola a dohled nad správnou funkčností výrobních zařízení, dodržování pracovních postupů, standardů
  • Identifikace poruch výrobních zařízení, péče o hygienu na pracovišti, návrhy na zlepšení,
  • Přebírání a předávání informací o výrobě, komunikace a spolupráce s kolegy

Co k práci potřebujete?

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Požadujeme zkušenosti s údržbou a opravami
  • Praxe ve výrobním závodě výhodou
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost
  • SPOLEHLIVOST, SAMOSTATNOST, ZODPOVĚDNOST a CHUŤ SE VZDĚLÁVAT
  • MANUÁLNÍ ZRUČNOST, AKTIVNÍ PŘÍSTUP K PRÁCI, TÝMOVOST
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Výhodou základy AJ, uživatelská znalost práce na PC

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
  • Stravování v místě práce za dotovanou cenu
  • Příspěvky na životní/penzijní pojištění
  • Zaměstnanecké slevy na naše dobroty
  • Moderní a čisté pracoviště
  • Přístup k technologickým vychytávkám
  • Školení a možnost kariérního růstu
  • Perspektivní a odpovědnou práci
  • Jistotu práce - jsme stabilní zaměstnavatel

Kontakt

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Eva Morisch