Mondelēz International

czsk cz

Určitě znáte naše značky Milka, Oreo, Halls nebo Toblerone. Jsme předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček a bonbonů a zaměstnáváme 90 tisíc lidí po celém světě. BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Kolonáda, Miňonky či Zlaté, to jsou výrobky, které čeští a slovenští zákazníci znají již mnoho let. Přidejte se k nám, ať už v našich kancelářích nebo továrnách, a pojďme vytvářet lahodné okamžiky radosti společně!

You have almost certainly heard of our brands like Milka, Oreo, Halls or Toblerone. We are proud to be the leading manufacturer of biscuits, chocolate, gum and candy and with the support of our 90 000 employees we are passionate about creating delicious moments of joy for people all around the world. For many years, Czechs and Slovaks have been familiar with our brands such as BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Kolonáda, Miňonky or Zlaté. Become part of the Mondelez family either in our offices or plants and let's create the delicious moments of joy together!

Vedoucí směny / Team Leader ve výrobě

Náplň práce:

  • realizovat plánovanou výrobu výrobních linek v požadované kvalitě a času
  • řídit pracovní činnosti operátorů na výrobní lince (organizuje,koordinuje a kontroluje pracovní činnosti jedné směny zaměstnanců na lince)
  • organizuje výrobní tým
  • sleduje kvalitu a kvantitu odvedené práce včetně dodržování technologických postupů
  • sleduje bezpečnost potravin
  • školí operátory a zajišťuje jejich zapracování na lince (pracovní postupy,obsluha

strojního zařízení,systém autokontroly,systém kontroly jakosti,čistící režimy)

Požadavky:

  • SŠ (s maturitou) - potravinářská technologie,strojírenství,mechanika(výhodou)
  • Předchozí zkušenosti v oblasti výroby a řízení lidí
  • Znalost práce na PC (WORD,Excel,PowerPoint)
  • Znalost konceptu IL6S
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze
  • Angličtina - mírně pokročilá

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
  • Stravování v místě práce za dotovanou cenu
  • Benefitní systém Cafeterie
  • Příspěvky na životní/penzijní pojištění
  • Zaměstnanecké slevy na naše dobroty
  • Moderní a čisté pracoviště
  • Přístup k technologickým vychytávkám
  • Školení a možnost kariérního růstu
  • Perspektivní a odpovědnou práci
  • Jistotu práce - jsme stabilní zaměstnavatel

Kontakt

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Eva Morisch