Koordinátor kondiční a prediktivní údržby

S naším portfoliem celosvětově známých značek, jako jsou Oreo, sušenky belVita, Cadbury Dairy Milk, čokoláda Milka a žvýkačky Trident, jsme jedničkou na světovém trhu sušenek a sladkostí a dvojkou na trhu čokolády a žvýkaček. Jsme společnost Mondelēz International, cukrovinková velmoc působící ve více než 80 zemích, s přibližně 90 000 zaměstnanci na celém světě a značkami, které se prodávají v téměř 165 zemích.

Našim cílem a vizí je vytvořit více OKAMŽIKŮ RADOSTI budováním NEJLEPŠÍHO SUŠENKOVÉHO ZÁVODU NA SVĚTĚ.

TVÁ MISE BUDE:

- Zavádět nástroje kondiční – prediktivní údržby v továrně, příprava standardů
- Podporovat linky - zlepšení kondice zařízení, vzdělávání zaměstnanců v oblasti preventivní a kondiční údržby
- Koordinovat činnosti s technickými specialisty údržby a vedoucími elektro údržby
- Navrhovat a realizovat produktivní projekty

JAK TĚ VIDÍME:

- Máš znalosti v oblasti kondiční údržby (např. vibrodiagnostika, termovize aj.)?
- Baví Tě technika a máš technické znalosti?
- Nedělá Ti problém čtení technických výkresů a máš orientace v oblasti strojních součástí?
- Máš analytické myšlení?
- Baví Tě práce s PC (MS Office, systém pro vyhodnocení dat kondiční údržby, informační systém údržby výhodou)?
- Určitě budeš ke své práci používat angličtinu (slovem i písmem) a češtinu.

KROMĚ SUPER PRÁCE ZÍSKÁŠ:

- Super tým, který ti pomůže a nikdy tě nenechá ve štychu
- Jistý příjem, měsíční prémie a příplatky za směnnost
- Týden dovolené navíc
- Benefitní Cafeterii a Multisportku
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Čisté a krásné prostředí, kantýnu i pro celiaky a vegetariány
- Do práce tě svezeme autobusem TQM
- Výrobky za zlomek ceny, vánoční a velikonoční dárkové balíčky
- Společné kulturní i sportovní akce pro tebe a tvou rodinu

Kontakt

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Petronela Kozárová

Přihlásit se na pozici

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Mondelez Czech Republic s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Mondelez Czech Republic s.r.o., IČO: 47123915, Karolinská 661/4, Praha, Karlín, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Vaše osobní údaje mohou být předány zaměstnavateli mimo zemi EU. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Vaše osobní údaje mohou být předány zaměstnavateli mimo zemí EU, které neposkytují odpovídající ochranu osobních údajů. Předání je nezbytné pro účely výběrového řízení v souladu s čl. 49 odst. 1 písm. b) (EU) 2016/679]. Podrobnosti o zárukách ochrany si můžete vyžádat od správce.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.