ELEKTRIKÁŘ - Lovosice

S naším portfoliem značek jako sušenky Oreo a BelVita, čokolády Cadbury Dairy Milk a Milka a žvýkačky Trident jsme světovou jedničkou v sušenkách a bonbónech a druhou největší společností na světě ve výrobě čokolády a žvýkaček. Jsme Mondeléz International, společnost působící ve více než 80 zemích, zaměstnáváme okolo 90 000 zaměstnanců celosvětově a naše značky jsou uváděny na trh v přibližně 165 zemích.

Našim cílem a vizí je vytvořit více OKAMŽIKŮ RADOSTI budováním NEJLEPŠÍHO SUŠENKOVÉHO ZÁVODU NA SVĚTĚ.

Co požadujeme?

- úplné SO / SŠ vzdělání v oboru elektro (odborná způsobilost dle §5 a vyšší vyhl. č. 50/1978 Sb.)
- schopnost číst technickou dokumentaci (hlavně elektroschémata)
- aktivní znalost práce s PC (vyhledávání informací na internetu, email, tabulkový procesor, schopnost kopírování programů do řídících počítačů a jiných zařízení jako např. frekvenčních měničů)
- praktické zkušenosti s regulací a měřením, pneumatikou velkou výhodou
- praxe v údržbě strojů a zařízení v průmyslové linkové výrobě výhodou
- technickou a manuální zručnost
- týmového ducha, ochotu učit se a chuť dělat věci správně

Náplň práce

- odpovědnost za opravy a řešení poruch na elektrické výzbroji a výstroji výrobních strojů a v podpůrných provozech
- Vašimi parťáky jsou kolegové ze směnové údržby a údržby linek, popřípadě seřizovači
- samostatné práci na lince předchází dlouhodobé zaučení ze strany zkušených kolegů, kteří vás naučí vše, co je potřeba
- karierní růst je u nás možný pro každého, kdo projeví snahu, píli a má chuť něčeho dosáhnout

Co nabízíme

- zaškolení a možnost dalšího rozvoje
- 3 nebo 4 směnný provoz
- příplatky za práci ve 3 směnném/4 směnném provoze
- měsíční prémie
- 5 týdnů dovolené
- zvýhodněné závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné životní pojištění
- benefitní SODEXO karta, zvýhodněná MULTISPORT karta
- zvýhodněný Vodafone zaměstnanecký tarif/telefon
- odměny při pracovních jubileích a další výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy
- společenské akce pro zaměstnance
- 2x ročně deputát pro zaměstnance složený z výrobků společnosti
- firemní produkty za zvýhodněné ceny

Kontakt

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Jana Herinková