Směnový mistr

S naším portfoliem značek jako sušenky Oreo a BelVita, čokolády Cadbury Dairy Milk a Milka a žvýkačky Trident jsme světovou jedničkou v sušenkách a bonbónech a druhou největší společností na světě ve výrobě čokolády a žvýkaček. Jsme Mondeléz International, společnost působící ve více než 80 zemích, zaměstnáváme okolo 90 000 zaměstnanců celosvětově a naše značky jsou uváděny na trh v přibližně 165 zemích.

Našim cílem a vizí je vytvořit více OKAMŽIKŮ RADOSTI budováním NEJLEPŠÍHO SUŠENKOVÉHO ZÁVODU NA SVĚTĚ.

Co požadujeme?

- SŠ
- zkušenost s chodem potravinářské výroby výhodou
- zkušenost s vedením lidí
- důslednost a pečlivost
- logické myšlení
- odolnost proti stresu
- časová flexibilita – práce na směny
- znalost MS Office

Náplň práce

- dodržování bezpečnosti práce a požární ochrany, požadovaných parametrů kvality, technologických postupů ve všech fázích výrobního procesu
- vedení operátorů na lince, podpora jejich týmové spolupráce a organizace praktického zaškolení
- komunikace s operátory týkající se provozních a personálních záležitostí
- kontrola a zpracování evidence docházky, plány dovolených, aktivní spolupráce s plánovačem výroby
- motivace operátorů k rozvoji a k zapojení do procesu neustálého zlepšování
- efektivní hospodaření se surovinami a obaly na lince, vedení stavu zásob surovin, obalů a finálního výrobku na výrobních lokacích
- dodržování zásad správné výrobní praxe a bezpečnosti potravin ve svěřeném úseku

Co nabízíme?

- zaškolení a možnost dalšího rozvoje
- příplatky za práci ve 3 směnném/4 směnném provoze
- prémie
- 5 týdnů dovolené
- zvýhodněné závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné životní pojištění
- benefitní SODEXO karta
- zvýhodněná MULTISPORT karta
- zvýhodněný Vodafone zaměstnanecký tarif/telefon
- odměny při pracovních jubileích a další výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy
- společenské akce pro zaměstnance
- 2x ročně deputát pro zaměstnance složený z výrobků společnosti
- možnost odkupu firemních produktů za zvýhodněné ceny

Kontakt

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Andrea Tvrznikova