SEŘIZOVAČ - Lovosice

S naším portfoliem značek jako sušenky Oreo a BelVita, čokolády Cadbury Dairy Milk a Milka a žvýkačky Trident jsme světovou jedničkou v sušenkách a bonbónech a druhou největší společností na světě ve výrobě čokolády a žvýkaček. Jsme Mondeléz International, společnost působící ve více než 80 zemích, zaměstnáváme okolo 90 000 zaměstnanců celosvětově a naše značky jsou uváděny na trh v přibližně 165 zemích.

Našim cílem a vizí je vytvořit více OKAMŽIKŮ RADOSTI budováním NEJLEPŠÍHO SUŠENKOVÉHO ZÁVODU NA SVĚTĚ.

Co u nás budete dělat:

Jak už název napovídá, pracovní náplní seřizovače (nebo také „settera“) je především odpovědnost za správné nastavení výrobních strojů a za jejich průběžné seřizování během výroby s cílem zredukovat množství odpadu a zvýšit efektivitu výroby. Jedná se o pozorování problémů a provádění změn nastavení, které zaručí lepší fungování linky i navzdory měnícím se okolnostem a požadavkům výroby.
Základem úspěchu je týmový duch, snaha dělat věci správně a odvaha se přímo podílet na výsledcích výrobní linky jsou základní kameny úspěchu. Vašimi parťáky jsou především směnový mistr, technický specialista linky a specialista na neustálé zlepšování, takže se není třeba bát, že Vás jen tak hodíme do vody než se naučíte plavat. Samostatné práci na lince předchází dlouhodobé zaučení ze strany zkušených kolegů, kteří vás naučí vše co je potřeba.
Karierní růst je u nás možný pro každého, kdo projeví snahu, píli a má chuť něčeho dosáhnout. Technicky silní jedinci mohou pokračovat jako seřizovač senior, linkový údržbář nebo technický specialista linky. V budoucnosti můžete také uplatnit své manažerské schopnosti jako směnový mistr a vyzkoušet si odpovědnost za desítky lidí na výrobní lince.

Požadujeme

• Týmového ducha
• Ochotu učit se
• Chuť dělat věci správně
• Odvaha přímo se podílet na výsledcích výrobní linky
• Technická a manuální zručnost
• Zkušenost se obsluhou a údržbou strojního zařízením výhodou

Nabízíme:

- zaškolení a možnost dalšího rozvoje
- příplatky za práci ve 3 a 4 směnném provoze
- měsíční prémie
- 5 týdnů dovolené
- zvýhodněné závodní stravování
- firemní produkty za zvýhodněné ceny
- příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné životní pojištění
- benefitní SODEXO karta
- zvýhodněná MULTISPORT karta
- zvýhodněný Vodafone zaměstnanecký tarif/telefon
- odměny při pracovních jubileích a další výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy
- společenské akce pro zaměstnance
- 2x ročně deputát pro zaměstnance složený z výrobků společnosti

Kontakt

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Markéta Málková