SEŘIZOVAČ („SETTER“) VÝROBNÍCH ZAŘÍZENÍ

S naším portfoliem značek jako sušenky Oreo a BelVita, čokolády Cadbury Dairy Milk a Milka a žvýkačky Trident jsme světovou jedničkou v sušenkách a bonbónech a druhou největší společností na světě ve výrobě čokolády a žvýkaček. Jsme Mondeléz International, společnost působící ve více než 80 zemích, zaměstnáváme okolo 90 000 zaměstnanců celosvětově a naše značky jsou uváděny na trh v přibližně 165 zemích.

Našim cílem a vizí je vytvořit více OKAMŽIKŮ RADOSTI budováním NEJLEPŠÍHO SUŠENKOVÉHO ZÁVODU NA SVĚTĚ.

NÁPLŇ PRÁCE

V současné době hledáme pro naše linky kolegu seřizovače. Linka bez něj je jako tým formule bez techniků v boxe.

Jak už název napovídá, pracovní náplní seřizovače (nebo také „settera“) je především odpovědnost za správné nastavení výrobních strojů a za jejich průběžné seřizování během výroby s cílem zredukovat množství odpadu a zvýšit efektivitu výroby. Jedná se o pozorování problémů a provádění změn nastavení, které zaručí lepší fungování linky i navzdory měnícím se okolnostem a požadavkům výroby.

Základem úspěchu je týmový duch, snaha dělat věci správně a odvaha se přímo podílet na výsledcích výrobní linky. Vašimi parťáky jsou především směnový mistr, technický specialista linky a specialista na neustálé zlepšování, takže se není třeba bát, že Vás jen tak hodíme do vody, než se naučíte plavat. Samostatné práci na lince předchází dlouhodobé zaučení ze strany zkušených kolegů, kteří vás naučí vše, co je potřeba.

Karierní růst je u nás možný pro každého, kdo projeví snahu, píli a má chuť něčeho dosáhnout. Technicky silní jedinci mohou pokračovat jako seřizovač senior, linkový údržbář nebo technický specialista linky. V budoucnosti můžete také uplatnit své manažerské schopnosti jako směnový mistr a vyzkoušet si odpovědnost za desítky lidí na výrobní lince.

To nejhezčí na naší práci je ale denní styk se světoznámými výrobky našeho závodu jako jsou Miňonky, Tatranky, TUC nebo třeba Bebe Dobré Ráno, které od nás putují do celého světa, generace na nich vyrůstaly a každý je dobře zná.

POŽADUJEME

- týmového ducha
- ochotu učit se
- chuť dělat věci správně
- odvahu přímo se podílet na výsledcích výrobní linky
- technickou a manuální zručnost
- zkušenosti s obsluhou a údržbou strojního zařízením výhodou

NABÍZÍME

- zaškolení a možnost dalšího rozvoje
- příplatky za práci ve 3 a 4 směnném provoze
- prémie
- 5 týdnů dovolené
- zvýhodněné závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné životní pojištění
- benefitní SODEXO karta
- zvýhodněná MULTISPORT karta
- zvýhodněný Vodafone zaměstnanecký tarif/telefon
- odměny při pracovních jubileích a další výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy
- společenské akce pro zaměstnance
- 2x ročně deputát pro zaměstnance složený z výrobků společnosti
- možnost odkupu firemních produktů za zvýhodněné ceny

Kontakt

Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.
Andrea Tvrzníková
8. května 189/15
410 19  Lovosice
ČR
Telefon: +420 773 760 641